Pożyczki pozabankowe przez internet ? szybkie i bezpieczne

Pożyczki pozabankowe przez internet ? szybkie i bezpieczne

Każdego roku Polacy zaciągają do 2 milionów pożyczek w prywatnych firmach (za: raport PwC ?Rynek firm pożyczkowych?, grudzień 2013). Pożyczki pozabankowe przez internet mają w tej liczbie największy udział. W dodatku liczba instytucji, które uruchamiają gotówkę online, stale rośnie. Wraz z rozwojem konkurencji poprawia się też oferta dla klientów.

Popularny kredyt pozabankowy online

Chociaż termin ?kredyt? zarezerwowany jest dla produktów bankowych, to w powszechnej świadomości pojęcie to funkcjonuje na równi z ?pożyczką?. Dla przeciętnego Kowalskiego formalno-prawne niuanse nie mają bowiem znaczenia. Ważna jest możliwość szybkiego otrzymania gotówki wtedy, gdy jest ona potrzebna.

Kredyt pozabankowy online jest zatem bardzo poszukiwanym produktem finansowym. Chociaż według wspomnianego raportu udział firm pożyczkowych w rynku kredytowym jest niewielki (zaledwie 4% wobec 88% udziału banków), to i tak oznacza to, że z ich oferty regularnie korzysta około 200 tysięcy gospodarstw domowych.

Sposób, w jaki są prezentowane i udostępniane pożyczki pozabankowe przez internet sprawia, że decyzja o zaciągnięciu zobowiązania przychodzi coraz łatwiej. Rośnie też elastyczność pożyczkodawców i ich determinacja w dążeniu do pozyskania klienta.

Pożyczki pozabankowe przez internet na jedno kliknięcie

Drogą elektroniczną można pożyczyć już nawet 50 złotych. Górne granice kwotowe pożyczek sięgają około 3 ? 3,5 tys. złotych. Umowy ramowe gwarantują klientom odnawialne linie pożyczkowe. Infolinie czynne są od rana do późnego wieczora, także w weekendy, żeby w razie potrzeby do firmy mogli się dodzwonić młodzi i starzy, pracujący i nieaktywni zawodowo.

Pożyczki udzielane są nawet na jeden dzień. Jeśli klient jest gotów ponieść dodatkowe koszty za prolongatę terminu zapłaty, okres finansowania wydłuża się ze średnich 30 dni do nawet dwóch miesięcy. Przy tym produkcie to naprawdę długi termin. A wszystko to można załatwić zaledwie paroma kliknięciami, w kilkanaście minut. Nic dziwnego, że pożyczki pozabankowe przez internet przyciągają uwagę klientów i kolejnych firm upatrujących w tym sektorze szansy na szybki rozwój i atrakcyjny zysk.

W tym miejscu warto wspomnieć o Związku Firm Pożyczkowych ? wizja łatwego zysku przyciąga uwagę przedsiębiorców o różnym poziomie etyki biznesowej. Największe firmy działające rzetelnie i transparentnie zrzeszyły się w ZFP, na skalę ogólnopolską promując ideę świadomego i odpowiedzialnego pożyczania. Grono tych profesjonalistów również rośnie.

Przypuszczalnie dzięki takiemu ich działaniu pożyczki pozabankowe przez internet w ciągu następnych kilku lat staną się produktem jednocześnie powszechnym i bezpiecznym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

CommentLuv badge