Czy Traffic Monsoon to „kura znosząca złote jaja” w e-biznesie?

Przeglądając ostatnio fora internetowe w poszukiwaniu nowego pomysłu na inwestycję natrafiłem na wątek dotyczący Traffic Monsoon. Zostały tam pokrótce opisane sposoby zarabiania oraz na czym to wszystko polega. Postanowiłem więc zgłębić troszkę ten wątek i przetestować ten system.

Co to jest Traffic Monsoon?

Jest to platforma reklamowa pozwalająca zarówno reklamować swój własny biznes, jak i zarabiać na reklamach innych. Jest to doskonałe narzędzie do darmowego promowania swojego biznesu, ale również na zarobienie sporej sumy pieniędzy. Oczywistym jest, że z takiego programu nie można się całkowicie utrzymać, ale zarobione w nim pieniądze mogą stanowić idealne uzupełnienie dziury w naszym domowym budżecie.

3 proste metody zarabiania w Traffic Monsoon.

Platforma postawiła sobie za cel jak najprostsze zarabianie, tak aby każdy mógł szybko zacząć gromadzić środki, bez zbędnych niejasności, szkoleń lub innych kursów. Pierwszą, a zarazem najprostszą metodą jest zarabianie na oglądaniu reklam innych użytkowników. Po zalogowaniu w naszym panelu pojawiają się tzw. Cash Links. Do każdej z reklam jest przypisany czas jaki należy spędzić na jej przeglądaniu oraz wynagrodzenie jakie zostanie naliczone po jego upływie. Metoda ta jednak, bez rozszerzenia o pozostałe, nie przynosi zbyt dużych dochodów.

Jeśli chcesz uzyskać stanowczo większe zarobki lepiej przejść do metody polecania Traffic Monsoon innym. W ten sposób możesz rozbudować swój zespół, który będzie pracował na twoje zarobki. Od każdej zarobionej przez nich kwoty otrzymujesz wysoką prowizję. Jak łatwo zauważyć – im większy zbudujesz zespół, tym większe będzie twoje wynagrodzenie.

Trzecia metoda jest dla osób które posiadają już jakieś oszczędności i chciały by je jeszcze rozmnożyć. Inwestowanie w Ad Packi pozwala uzyskać jeden z najwyższych zwrotów z inwestycji na rynku. Koszt jednego Ad Packa to 50$. Przez kolejne 55 dni po zakupie generuje on 1$ zwrotu dziennie, czyli po okresie 55 dni łącznie mamy 55$. Uzyskany zwrot to aż 110%.

Podsumowując, Traffic Monsoon na pewno jest godnym polecenia systemem do robienia oszczędności, ale czy na pewno jest aż tak dobry by nazywać go „kurą znoszącą złote jaja” musisz przekonać się sam. Mi na pewno przypadł do gustu i korzystam z niego już od paru miesięcy inwestując część moich oszczędności.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 Comment

 • Mariusz napisał(a):

  To już kolejne miejsce, które tak pochlebnie wypowiada się o tym systemie. Nie pozostaje nic innego jak przetestowanie na własnej skórze 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website

CommentLuv badge