Jak uwolnić się od kredytu frankowego?

Pozwanie kredytu frankowego to do tej pory najbardziej pewne rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko doskwierającego kredytu, lecz też sprzecznej z prawem umowy. W tym wpisie udowodnimy Ci, że realne jest życie bez zmartwienia, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to ma sens?

Prawnicy i sędziowie są jednomyślni, niemal wszystkie umowy frankowe są odpowiednie do zaskarżenia. Duża liczba z nich zawiera kruczki prawne i niemoralne zapisy, które nie powinny znajdować się w umowie kredytowej. Kancelaria prawna Adwokat Car Trójmiasto ma wieloletnie doświadczenie w unieważnianiu takich umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od wielu lat. Zaufaj profesjonalistom i pozbądź się umowy frankowej.

Jak zaskarżyć umowę frankową?

Najistotniejszą kwestią jest sama decyzja. Kiedy jesteś chętny na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie działa kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać godne zaufania miejsce, gdyż to właśnie ci adwokaci będą reprezentować Cię przed sądem. Nawet kiedy jesteś zaznajomiony z prawem, bez dobrego zespołu nie dasz rady wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można jedynie raz. W tym celu potrzebny jest rozbudowany team składający się z osób z wielu dziedzin, który ma dużą wiedzę na ten temat. Sprawa sądowa może trwać w granicach dwóch lat, musisz być na to przygotowany, gdy chcesz pozbyć się umowy frankowej. Duża część kredytów frankowych zostaje unieważniona, więc jest ogromna szansa, że też Ty pozbędziesz się tej niedogodności. Pomoc frankowiczom to bardzo szeroki temat, więc wybierz kogoś z doświadczeniem, a z pewnością uda ci się uzyskać zadowalający wynik.

Zaskarżyłem kredyt, co mam zrobić potem?

Gdy już zaskarżysz kredyt frankowy, zobaczysz jak w Twoim świecie pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i wypracują najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł w końcu cieszyć się życiem bez kredytu.